הכוונה תעסוקתית

הכוונה תעסוקתית

הכוונה מסייעת לדורשי עבודה למצוא את התחום המתאים ליכולות, לכישורים ולפוטנציאל המימוש האישי שלו. הכוונה מביאה בחשבון גם את דרישות שוק העבודה ואת ההכשרה של אקדמאים וסטודנטים. מהסיבה הזו כדאי לקבל הכוונה מגופים המתמחים בקהל יעד ספציפי. אנחנו בחברת PJobs מציעים הכוונה תעסוקתית לסטודנטים ואקדמאים מכל רחבי הארץ, ואצלנו תוכלו למצוא משרות המותאמות לתחומי הלימוד במוסדות הלימוד השונים.

הכוונה מבוססת על עקרונות מתחום הפסיכולוגיה ומשאבי האנוש. היא מאפשרת מתן ייעוץ לצעירים ומבוגרים, רלוונטית עבור שורה ארוכה של תחומי התמחות ומתאימה גם למי שחושב על הסבה מקצועית. יש מסלולי הכוונה תעסוקתית עם מבדקים פסימוטריים ופסיכוטניים, מסלולים שכוללים ראיונות עם פסיכולוגים ומסלולים שמשולבים כבר בלימודי התואר הראשון או השני של הסטודנט.

הכוונה תעסוקתית

מה כוללת הכוונה תעסוקתית?

מבחינה מעשית, הכוונה מתבצעת בדרך כלל במספר שלבים נפרדים. אפשר לערוך כל שלב במועד אחר, או לרכז מספר שלבים באותו יום. כל אחד מהנציגים שלנו ישמח לענות על שאלות ולהתאים עבורכם הכוונה ייעודית. בשלב הראשון תוכלו להגיע ליום מבחנים שיסייעו לבנות את הפרופיל האישי שלכם. הפרופיל של המועמד הוא כלי מצוין לסינון בין אפשרויות תעסוקה, משרות ותפקידים.

בשלב השני נוכל לתאם עבורכם ראיון עם פסיכולוג מוסמך. המטרה בשלב הזה היא להעניק לכם תחושת ביטחון, וללוות אתכם תוך כדי צבירת הידע הנדרש לתחום ההתמחות. בעזרת ראיון אישי ניתן לקבל תמונה מעמיקה יותר של מבנה האישיות שלכם. בשלב השלישי תופנו למפגש מסכם, שנערך באופן אישי או בקבוצה. המפגש המסכם חשוב לא פחות מהראיון האישי ועל פיו ניתנות המלצות לגבי התאמת המועמד לתחומי הקריירה.

חשוב לציין כי שלבי ההכוונה כוללים פגישות ייעוץ ומשוב. סטודנטים ואקדמאים עם או בלי ניסיון יכולים להגיע לפגישות ללא הכנה מוקדמת, ולערוך שיחות עם פסיכולוג ואנשי מקצוע. ההכוונה נערכת בתנאים נוחים וללא לחץ של זמן. אנחנו משתמשים בכלים מתקדמים למיפוי אישיותי ונעזרים בניסיון של שנים רבות לטובת הכוון מקצועי. לרשותנו כלי האבחון המתקדמים בענף ומועמדים יכולים להגיע אלינו גם לפני בחירת מסלול לימודים אקדמי.