ייעוץ קריירה

ייעוץ קריירה

ייעוץ קריירה הוא שירות הניתן על ידי מומחי השמה. מטרת השירות היא להתאים עבור מועמדים קריירה שמביאה בחשבון את ההכשרה, ההסמכה, ארגז הכלים והניסיון שלהם. ייעוץ ברמה גבוהה יחסוך זמן ומאמץ ויבטיח גם את שביעות הרצון של המעסיק. בתהליך הייעוץ משולבים כלי אבחון ושיחות אישיות, כאשר בין היתר נבנית מסגרת למגוון רחב של אוכלוסיות בשלבים שונים של התפתחות הקריירה.

ייעוץ קריירה

את הייעוץ ניתן לתאם במהלך קריירה קיימת או לקראת הסבה מקצועית. תהליכי ייעוץ משלבים בין פגישות אישיות, הכנה לעולם התעסוקה ומפגשים חוויתיים. בעזרת הייעוץ יכולים דורשי עבודה לזהות את היכולות ואת הערך המוסף שלהם מול קהלי יעד שונים. בנוסף, אפשר להגיע לייעוץ עוד לפני בחירת מסלול לימודים. בשירות כזה מקבלים תמונה מלאה ומדויקת לגבי אפשרויות ההשכלה, צורת העבודה בפועל לאחר קבלת התואר וכמובן נתוני השכר והפרנסה.

ייעוץ הוא דרך מצוינת לעשות סדר בשטף המידע שמגיע לסטודנטים ואקדמאים. ייעוץ קריירה מסייע להבחין בין עיקר לתפל, הוא חוסך זמן ומאמץ ובסופו של דבר גם מעניק נקודת מבט חדשה שיכולה לעזור לחיים האישיים. כדאי לקחת בחשבון את יתרונות הייעוץ ולשלב אותו עם תחילת החיפוש אחר עבודה מעניינת.

מי זקוק לשירותי ייעוץ?

ייעוץ לא יכול להזיק לאף סטודנט או אקדמאי, לכן השירות מתאים ומיועד לכולם. כל אחד יכול להגיע לייעוץ ללא התחייבות ולהסיק מסקנות אישיות. הייעוץ ניתן בהתאמה אישית לצרכי המועמד, אך הוא מביא בחשבון גם את מאפייני שוק העבודה, את דרישות המעסיק ואת המצב הכללי במשק. שירותי ייעוץ קריירה ניתנים בכל רחבי העולם במטרה לשפר שביעות הרצון של המועסקים. השירות מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך, ויש מקרים שבהם הוא מהווה את השלב הראשון בפיתוח קריירה מתגמלת.

אין סיבה לוותר על ייעוץ לפני שבוחרים קריירה מסוימת. אם אתם בעיצומו של תואר ראשון או שני וגם אם כבר יש לכם תואר אקדמי, הייעוץ הוא המקום הנכון להתחיל בו. צרו קשר עוד היום עם הנציגים של חברת PJobs ובואו לתאם פגישת היכרות לא מחייבת.