כח אדם

מהם שירותי כח אדם?

שירותי כח אדם הם חלק מהתחום של משאבי אנוש. בעזרת ניהול מדויק של משאבי אנוש ניתן להפיק מקסימום תועלת מיכולותיהם של מועמדים. הניהול חיוני לתפקודו התקין של שוק העבודה והוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים. ניהול משאבי אנוש רלוונטי עבור דורשי עבודה בכל הגילאים, לרבות סטודנטים ואקדמאים.

כח אדם

אנחנו בחברת PJobs השמת סטודנטים ואקדמאים מעדיפים לרכז את המשאבים במתן יחס אישי ללקוח. מטרתנו היא לסייע לסטודנטים בתחילת דרכם לקבל הכוונה תעסוקתית מדויקת, כמו גם לתמוך באקדמאים עם או בלי ניסיון מעשי. לאורך השנים עסקו בניהול משאבי אנוש מול גופים שונים במשק הישראלי. כיום אנו מפעילים שני סניפים וכל מועמד עובר אצלנו תהליך השמה הכולל ראיון טלפוני, ראיון פרונטאלי, הכנה לראיון בחברה שאליה הוא מיועד וכמובן ייעוץ תעסוקתי מקצועי.

מה מאפיין את התחום של ניהול משאבי אנוש?

ניהול עובדים ומשאבי אנוש מחייב היכרות מעמיקה עם שוק העבודה. בשוק כזה אין מקום לפשרות ויש כל הזמן שינויים והתרחשויות. על מנת להשתמש בעובדים בצורה היעילה ביותר, המעסיקים צריכים לדעת כיצד להניע אותם. פתרונות הנעה במשאבי אנוש באים לידי ביטוי כבר בתהליך הגיוס וההשמה ותוך כדי הסינון בין מועמדים שונים. מעבר לכך, לשוק העבודה יש השפעה ישירה על המשק ועל האיתנות הפיננסית של הגופים הגדולים.

מלבד האמור לעיל, חשוב להבחין בין שירותי השמה שניתנים על ידי החברה שלנו, לבין שירותי קבלן כח אדם. בעוד הקבלן עוסק במתן שירות של עובדים לשם עבודה אצל מעסיק אחר, אנחנו אחראיים רק על התיווך בין המועמד לבין המעסיק. הקבלן הוא המעסיק הפורמלי ואיתו מקיים העובד יחסי עובד-מעביד, בעוד המעסיק בפועל הוא זה שקובע את סדר יומו של העובד ואת המשימות שעליו לבצע.

אופן התגמול עבור שירותי ההשמה שלנו לסטודנטים ואקדמאים מועבר באמצעות עמלה חד פעמית. העמלה משולמת על ידי החברה שנעזרת בשירותינו, בחישוב הנובע מגודל שכרו של העובד ומחשיבות תפקידו. יש לנו אינטרס לשבץ אתכם במשרה שמתאימה לכם ולהעשיר את שוק העבודה.